زمان ثبت : 1387/06/25 در ساعت 04:29 ب.ظ
نویسنده : بانک اطلاعاتی ساسکاچوان
عنوان : نقض کپی رایت توسط شرکت مهاجرت اودیسه

سایت شرکت مهاجرت اودیسه بعنوان یکی از دیگر ناقضان قانون کپی رایت متاسفانه مطلبی که لینک آن توسط آقای رئوف برای ما ارسال شده بود و مدیر سابق وبلاگ بابک آنرا ترجمه و خلاصه کرده بود بدون ذکر نام وبلاگ و نویسنده در سایت خود قرار داده و فقط به ذکر نام یاهو بسنده کرده است . که این مطلب طی ایمیلی برای مدیر شرکت اودیسه ارسال شده است . متن نامه در ذیل آمده است . و در صورتیکه شرکت اودیسه توضیحی ارائه دهد آنرا در پستهای بعدی خواهیم آورد .

( با سلام به مدیریت شرکت مهاجرت اودیسه

متاسفانه در Search  هایی که در گوگل داشتیم شاهد آن بودم که سایت شرکت شما مطالب بلاگ ما را که در لینک ذیل خواهید دید : http://www.sask.blogsky.com/1387/05/26/post-81/

بدون کسب اجازه یا ذکر ماخذ براحتی حتی با تصویری که ما در وبلاگ قرار داده ایم در سایت خود استفاده کرده اید . دوست عزیز اگر ما در وبلاگ منبع را سایت خبری یاهو  ذکر کرده ایم که حتی شما نگاهی به آن نیانداخته اید منظور منبع انگلیسی آن بوده است و تمام مطالبی که در این بخش دیده اید خلاصه ترجمه 2 صفحه مطلب از سایت یاهو بوده است که ما انجام داده ایم ولی با کمال تاسف شما حتی بدون تغییر یک واو , تصویری را که ما از مکان دیگر مناسب این قسمت دیدیم و در سایت یاهو وجود ندارد و آنرا ما در پایان مطلب قرار داده ایم را هم در انتهای آن گذاشته اید و من نمی دانم وقتی شما حقوق عده ای که برای اطلاع رسانی تلاش می کنند نادیده می گیرید چگونه می خواهید از حقوق موکلین خود دفاع کنید .

آدرس لینک سایت خود شما :

http://wcoe.ca/index.php?option=com_content&task=view&id=146&Itemid=55

با نهایت تاسف :

سیاوش مدیر وبلاگ www.sask.blogsky.com )