زمان ثبت : 1387/06/29 در ساعت 05:56 ق.ظ
نویسنده : بانک اطلاعاتی ساسکاچوان
عنوان : اتومبیل های کلاسیک کانادا ۱

وبلاگ آمریکا جون 20 روز پیش تصاویر قشنگی رو از یک گرد همایی کلکسیونر های ماشین های کلاسیک منتشر کرد که در نوع خودش کار بی نظیری بود . ما هم تصمیم گرفتیم گرچه کلکسیونر ها اینجا دور هم جمع نشدند ولی باز هم تصاویری از ماشین های کلاسیک در دو شهر رجاینا و سسکتون آماده کنیم و در چند پست متوالی تقدیم کنیم . البته بعد ماشین های کلاسیک تعداد زیادی ماشین های تاپ و به روز رو هم به نمایش خواهیم گذاشت که تصاویر اونا هم الان آماده شده . ولی خداییش عجب عکس هایی هستند !!!

درباره ماشین های کلاسیک و قدیمی باید بگم که راستش هم وقتش رو نداشتم هم اینکه پتانسیل لازم موجود نبود که اطلاعات تک تکشون رو ذکر کنم . واسه همین فعلان به عکسها قناعت کنید . ولی از اونجایی که با گشت و گذار های انجام شده استاد و کارشناس قدرتمندی در علوم خودروشناسی کانادا و آمریکای شمالی  شدم , اگر خواننده ای دوست داشت بدونه ماشین فلان با چه آپشن هایی عرضه می شه و قیمتش چنده کافیه تو بخش نظرات سوالتون رو مطرح کنید .

پس روزی منتظر چند پست درباره اتومبیل های کانادایی در دو شهر سسکتون و رجاینا باشید .

راستی این ماشین های کلاسیک که می بینید مثلا همین اولیش ( باز هم طاقت نیاوردم باید بگم ) یک فورد مدل 1911 هست و قیمتهاشون غیر این اولی که بخاطر قدمتش شاید تا 30000 $ باشه بقیشون بین 5 تا 20 هزار دلار هستند .

اگر کسی بتونه از ایران یه فولکس قورباغه ای بیاره اینجا حول و حوش 5 میلیون تومانی می تونه آبش کنه .

زیاد پر حرفی نمی کنم تصاویر رو نگاه کنید . ( نظر رو فراموش نکنید )

 

 

 =============================================== 

حامد