زمان ثبت : 1387/10/10 در ساعت 03:35 ب.ظ
نویسنده : بانک اطلاعاتی ساسکاچوان
عنوان : وبلاگ شش ماهه شد

دوستانی از ما خواسته اند که تصاویری از زمستان های کانادا برایشان بگذاریم. راستش رو بخواهید فرصتی برای گرفتن عکس جدید نبود و چند تا از عکسها که مربوط به ۲۰ روز قبل هست رو می گذارم . 

۳ روز دیگه وبلاگ ۶ ماهه می شه . امروز یه نگاهی به پشت سر انداختم دیدم ۱۵۵ پست نوشتیم  . واقعا مطالبی رو دیدم که فکر نمی کنم جای دیگری بشه پیداش کرد. ۴۶۰۰۰ بازدید از این وبلاگ بعمل اومده در ۶ ماه page rank google به 3 رسیده که واقعا حاصل تلاش های تکنیکی من و دوستان بوده اما با 46000 بازدید فقط 67 نظر و کامنت !!! 

یه تلنگر به ما زد که کجا دارین می رین . شاید بخش نظر ها در بعضی وبلاگ ها مخصوص دل و قلوه دادن باشه , برای بعضی وبلاگ ها که چند نویسنده داره محل دیدار نویسنده های وبلاگ می شه , اما برای ما حکم ارتباط با مخاطبمون رو داره ... 

از هر رو می دونم که ما جای خیلی ها رو تنگ کرده بودیم . خیلی ها در عمل هم دوست نداشتند ما باشیم.  

دوست و آشنا و فامیل در ایران مطالب رو می خونند و تلفنی هم ابراز لطف می کنند . از بهرام , علی , شاهین , آزیتا , نازگل و سایرین هم که تا کنون با ایمیل هاشون ما رو دلگرم می کردند متشکریم .  

 پس از قرار دادن عکسهایی که رضا و نسیم خواسته بودند ترجیح می دیم در جایی ناشناس یه سری وبلاگ درست کنیم و بگیم امروز در کانادا صبحانه خوردیم , صبح هوا عالی بود , رفتیم ....مال , اصغر رو دیدیم , با اتوبوس برگشتیم , راستی این زنهای اینجا چقدر ... هستند و از این حرفها و حتما در هر پست 10-20 کامنت خواهیم داشت . یه پست همین امروز سایت از قلب کویر نوشته بود که دعوت می کنم بخونیدش اینجا !!  . 

 اگر اونو خوندین حالا بقیه اینجا رو بخونید. واقعا ما آدمها تا وقتی که برای چیزی وقت نگیریم و پولی نپردازیم به به و چه چه نمی کنیم . شاید اطلاعاتی که تو این وبلاگ یا برخی وبلاگ های دیگه بدست شما می رسه یک دهم اونرو در جایی به شما ندهند و پولی هم از شما طلب کنند . اما اینجا ارزش کامنت گذاشتن هم براش قائل نمی شید.( تمامی دوستانی که مرتبا با ایمیل و کامنت ما رو همراهی می کنند روی چشم ما جا دارند ) 

من زیاد اهل گله نیستم واسه همین زیاد سرتون رو درد نمی آرم , با آرزوی شادی شما. البته هنور به نوشتن ادامه خواهیم داد ( ولی افتان و خیزان ). 

 

 

 یک مرد سسکتونی در هوای 30- درجه مثل مرد بیرون واستاده 

 

 

 رودخانه سسکچوان در شهر سسکتون 

 

 

 منطقه شمالغرب شهر سسکتون ( نزدیک فرودگاه سسکتون ) 

 

 

شهر رجاینا